Діскузія:Всеукраїньске здружіня "Свобода"

Матеріал з Вікіпедія
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Перепрошую, шановний, а з чого Ви взяли, що ВО "Свобода" ультраправа партія? Чомусь не побачив у вашому дописі хоч якихось підтверджень. З повагою, --Леонід Панасюк (діскузія) 08:57, 26 децембра 2012 (CET)

Не єм автор той статі, але одповім. О ВЗ «Свобода» фурт гварят, же є ултраправа, смотьте ту. У тій статі не можут быти жадны жрідла, бо то єст чеперушка (хоц не мат шаблону). --Engelseziekte (діскузія) 12:04, 26 децембра 2012 (CET)
Уваджаный Леонід Панасюк, кажда віціпедія на різных языках то піше же ВЗ "Свобода" є ультраправіцовов. Наприклад анґліцька, польска, російска, чеська чи якась друга (інша). А нїмецька піше же она є право-популістічнов (rechtspopulistische). І тут не може біць жрідлов (пока што!). --Хоснователь:Wasiatochko (діскузія) 16:06, 26 децембра 2012 (CET).

Шановний пане, досить багато гриміло в Україні останнім тижнем про німецьку газету з нищівною критикою на Тимошенко, а виявилося, що газети не існує взагалі - "качка" жовтої преси. Якщо підходити з посиланнями на чиюсь точку зору, тоді й Бога не існує. А на рахунок ультраправих - "Родина" Маркова, "кримські казачки" з квасним великодержавним ультранаціоналізмом. "Якщо на клітці з жирафом написано бегемот - не вір очам своїм"? Козьма Прутков. З повагою --Леонід Панасюк (діскузія) 08:14, 28 децембра 2012 (CET)

Жрідла доповнены. Як єсть достовірне жрідло, яке твердит, же гевся партія не ултраправіцёва, думам же і такый погляд бы ся у тій статї міг спомянути. --Gazeb (діскузія) 11:09, 28 децембра 2012 (CET)

одповім пану по україньскы коли не проти Вікіпедія то не є газетка, пане Леонід Панасюк. Підходити з посиланнями на чіюсь точку зору, що Бога не існує нема сенсу бо то є питання віри(!) і з жодними посиланнями не має жодного звязку, тому ваші слова про Бога виглядають безглуздям; А що стосується ваших дальших рефлексій, то скажу, що з такої позиції я можу критикувати і вашу точку зору. Ви нічого не довели. Словами схожого характеру я можу відповісти і вам. Завдання Вікіпедії у цьому плані виразити всі можливі точки зору і навести джерела а не займатись пустими балачками, адже те що свобода є партія ультраправіцева то не з пальця висосано прошу пана. Не займайтесь дурницями.Хоснователь:Wasiatochko (діскузія) 03:41, 29 децембра 2012 (CET).

Жодних проблем, шановний. Не ображайтеся, що не пишу на Вашому наріччі - бо не вмію. І Вам раджу не займатися дурницями - замість одного рядка могли б дати розлогіше обґрунтування. З повагою --Леонід Панасюк (діскузія) 10:00, 29 децембра 2012 (CET)