Файл:Transmission icon (old).png

Матеріал з Вікіпедія
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Transmission_icon_(old).png(128 × 128 пікселів, розмір файлу: 31 КБ, MIME-тип: image/png)

Тот файл походить з Вікісховище і можуть го хосновати другы проєкты. Ниже суть зображены інформації, котры обсягує ёго сторінка з пописом файлу.

Попис

Опис
English: Old Transmission icon.
Датум
Жрідло http://transmission.m0k.org/files/Transmission-0.3.tar.gz (archive) (file Transmission-0.3/macosx/Images/Transmission.icns)
Автор Eric 'titer' Petit
Права
(Повторне хоснованя того файлу)
MIT logo.svg
Цей файл опубліковано на умовах ліцензії Expat License, іноді відомої також як MIT License:

Авторські права © 2005 Eric 'titer' Petit

Кожній особі, що отримає копію цього програмного забезпечення та пов'язаних з ним файлів документації, надається безкоштовний дозвіл на необмежену роботу з цим програмним забезпеченням, включно з відсутністю обмежень на використання, копіювання, модифікацію, копіювання, об'єднання, публікування, поширення, субліцензування та/або продаж копій цього програмного забезпечення, а також кожен такий користувач може передавати цей дозвіл на виконання цих дій особам, яким постачається це програмне забезпечення, на таких умовах:

Це повідомлення про авторські права і текст цього дозволу мають бути включені в усі копії чи істотні частини цього програмного забезпечення.

Це програмне забезпечення надається «таким, яким воно є», без будь-якої гарантії, офіційної чи неофіційної, включно (але не виключно) з гарантіями товарності, прийнятності для використання в будь-яких конкретних цілях, і непорушення будь-яких інших прав, що можуть випливати зі способу й обставин використання. У жодному разі автори чи правовласники не несуть відповідальності за будь-які звинувачення, нанесену шкоду і не мають жодних інших зобов'язань, чи то внаслідок умов контракту, чи то внаслідок делікту чи з будь-яких інших причин, що виникають із, на основі, або у зв'язку з програмним забезпеченням, його використанням чи іншими справами, пов'язаними з програмним забезпеченням.


Завантажувачеві: Ліцензія MIT має різні версії, можливо, Ви захочете уточнити версію ліцензії. Клацніть {{MIT}}, щоб побачити деталі.

Історія файлу

Кликнути на датум/час, жебы видїти, як тогды вызерав файл.

Датум/часМініатураРозмір обєктаХосновательКоментарь
актуална12:15, 5 марца 2006Мініатура верзії з 12:15, 5 марца 2006128 × 128 (31 КБ)CroquantReverted to earlier revision
18:25, 4 марца 2006Мініатура верзії з 18:25, 4 марца 2006128 × 128 (10 КБ)Croquantlossless compression
03:19, 28 новембра 2005Мініатура верзії з 03:19, 28 новембра 2005128 × 128 (31 КБ)CyberSkullTransmission icon Category:Icons Category:BitTorrent

Далшы сторінкы ся одказують на тот файл:

Ґлобалне хоснованя файлу

Тот файл хоснують такы іншы вікі:

Указати ґлобалне схоснованя того файлу.