Вікіпедія:Крітерії швыдкого вылучіня

Матеріал з Вікіпедія
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Translation to ukrainian arrow.svg Тота статя (або їй часть) потребує перекласти до русинчіны.
Кідь ку перекладу не дійде до тыждня, буде статя (або часть з іншоязычным текстом) змазана. Можете Вікіпедії помочі тым, же єй вылїпшыте.
Час означіня є Хыба: неплатный час SE(L)Č, т.є. змазаный буде Хыба: неплатный час SE(L)Č.


У деяких випадках адміністратори можуть вилучати сторінки Вікіпедії без попереднього повідомлення, навіть якщо ці сторінки були винесені на обговорення.

Щоб не вказувати причину, поставте шаблону {{db-xx}}.

Нижче наведені список критеріїв швидкого вилученя:

Загальні[едітовати жрідло]

 1. Сторінка, що не відповідає вимогам таранованого переміщення. Повинні вилучатися сторінки, у які вставлений текст явно не за призначенням, часто тестовий. Використовуйте {{Db-nofixed}}.
 2. Незв'язний вміст, що явно не має ніякого змісту, або текст, що складається з випадкових символів. Сюди не входять такі випадки, як: погана орфографія, довгі нудні монологи («відсебеньки»), не сформульований і неструктурований матеріал («потік думок»), провокації з метою викликати люту суперечку («флейм»), погано перекладена стаття з іншої мови, містифікація (стаття, що містить свідомо помилкові відомості) і т.п. Цей пункт відноситься до статей з дійсно незв'язним вмістом, у якому не можна уловити ніякого значення. Використовуйте {{Db-test}}.
 3. Тести. Наприклад: «Тест», «Перевірка». Сюди входять усі випадки, коли який-небудь автор вирішив перевірити можливість створення сторінок. Використовуйте {{Db-test}}.
 4. Вандалізм, а також тимчасові перенаправлення, створені при усуненні наслідків вандалізму. Використовуйте {{Db-vand}}.
 5. Ідентична копія раніше вилученої сторінки, що була вилучена як у результаті обговорення, так і в результаті швидкого вилучення. Це не стосується сторінок, відновлених після помилкового вилучення. Використовуйте {{Db-repost}}.
 6. Будь-яка сторінка, запит на вилучення якої поставив її єдиний автор, у випадку, якщо автор указує вагомі причини для такого вилучення[1]. Використовуйте {{Db-author}}.
 7. Сторінки обговорення уже вилучених сторінок, крім випадків, коли на такій сторінці обговорювалася сама можливість вилучення, і якщо на неї посилаються інші обговорення. Використовуйте {{Db-nofixed}}..
 8. Нецільове використання сторінок обговорень, шаблонів, категорій. Повинні вилучатися сторінки, у які вставлений текст явно не за призначенням, часто тестовий. Зокрема, обговорення не призначені для повідомлень не за темою статті і для обговорень предмета статті, а категорії — взагалі для будь-якого тексту, крім того, який пояснює її суть. Використовуйте {{Db-misuse}}.

Статі[едітовати жрідло]

 1. Коротка статя без енциклопедичного змісту. {{Db-noenc}}
 2. Містить лише внутрішні або екстерны одказы. {{Db-nocontent}}.

Файлы[едітовати жрідло]

 1. Файл, статус якого не з'ясовано. {{Db-nostatus}}.

Напрямлїня[едітовати жрідло]

 1. Напрямлїня з грубой ошибкою. {{Db-redirtypo}}

Референції[едітовати жрідло]

 1. Наприклад, не можуть бути вилучені статті, які відповідають усім правилам, якщо автор вирішив покинути Вікіпедію і стерти свої статті.

WikiLetraMini.png Тота статя є затля „Стыржень“. Поможте Вікіпедії так, же єй доповните і росшырите.