Agriculture

Матеріал з Вікіпедія
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Achtung.png Тота статья не мать зазначены жерела або одказы, котрыма бы ся потвердила подана ту информация и так бы была овѣрителна.
Можете Википедии помочи тым, же ю вылѣпшите викизациов.


Translation to english arrow.svg Тота статя (або їй часть) не є писана жаднов русиньсков нормов.
. Можете Вікіпедії помочі тым, же єй вылїпшыте переведжінём на літературный русиньскый язык.


Україна - світовий виробник зерна

Імовірно, найкраще місце у світі для вирощування зернових культур, потенціал України допомагати годувати світ постійно збільшується.

Близько 70% земельної площі України в 603 000 квадратних кілометрів присвячено сільському господарству, при цьому понад 55% земель використовується для рільництва. І це не просто будь-яка стара рілла, а якась найкраща у світі. Майже 60% його ріллі - це цінований «чорноземи» або Чорнозем, що містить високий відсоток перегною або руйнується рослинної сировини (до 15% у деяких випадках) та необхідні рослинні поживні речовини, такі як фосфорна кислота , фосфор та аміак.

Кишені цього ґрунту трапляються у ряді країн, але в Україні є 30% світових чорних ґрунтів, що робить його ідеальним місцем для вирощування великого кола культур, включаючи пшеницю, ячмінь, кукурудзу, цукровий буряк, соняшник, сою квасоля та ріпак. Виробництво молочних продуктів і м'яса також набуває все більшого значення.

Україна є шостим найбільшим виробником кукурудзи, вирощуючи 39 мільйонів тонн на рік. Він також є сьомим за величиною виробником пшениці в світі, вирощуючи близько 27 мільйонів тонн на рік. Це найбільший у світі виробник со[1]няшника, який регулярно виробляє понад 10 мільйонів тонн на рік, і він є першою десяткою виробника цукрових буряків, ячменю, сої та ріпаку.

Є 45 мільйонів українців, і країна виробляє набагато більше їжі, ніж потрібно, щоб прогодувати себе, і є великим експортером широкого асортименту сільськогосподарських культур. Вдосконалення виробництва та логістики, нові торгові зв'язки та угоди, включаючи угоду про асоціацію з Європейським Союзом, допомогли збільшити український експорт. Розташування країни на Чорному морі також дозволяє їй перевозити зерно на основні ринки Європи, Азії та Африки. За підрахунками консультантів UkrAgroConsult, в 2016 році Україна експортувала понад 40 мільйонів тонн зерна, і вони додали, що Україна має потенціал експортувати 20 мільйонів тонн кукурудзи на рік.

  1. землеробство в Україні