Файл:Parque Nacional Los cardones.jpg

Матеріал з Вікіпедія
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Оріґіналный файл(2643 × 2592 пікселів, розмір файлу: 1,99 МБ, MIME-тип: image/jpeg)

Тот файл походить з Вікісховище і можуть го хосновати другы проєкты. Ниже суть зображены інформації, котры обсягує ёго сторінка з пописом файлу.

Попис

Опис
Датум
Жрідло https://www.flickr.com/photos/gusilu/8065994829/in/photostream/
Автор chispita_666

Ліценцованя

Checked copyright icon.svg Це зображення початково було завантажене користувачем chispita_666 на Flickr за посиланням https://www.flickr.com/photos/12477719@N00/8065994829. його переглянув робот FlickreviewR і підтвердив, що зображення ліцензоване згідно з умовами cc-by-2.0.

w:uk:Creative Commons
узнаня авторства
Тот файл є ліценцованый під Creative Commons Уведьте автора 2.0 Generic
Можете слободно:
  • здїляти – копіровати, росшырёвати ці педедавати дїло
  • модіфіковати – адаптовати дїло
За наступных подмінок:
  • узнаня авторства – Мусите увесту авторстві такым способом, якым то пожадує автор або ліценсор (але не такым способом, котрый бы назначовав, же підпорують вас або ваше схоснованя дїла)

Personality rights
Незважаючи на те, що ця робота поширюється під вільною ліцензією або знаходиться у суспільному надбанні, зображена особа (особи) може мати права, які юридично обмежують повторне використання зображення, якщо вона не дала згоди на таке використання. У цих випадках, реліз моделі або інші докази згоди можуть захистити вас від скарги на порушення правил. Можливо, завантажувач цього зображення може допомогти вам отримати ці докази, хоча і не зобов'язаний це робити. Див. нашу відмову від відповідальності для отримання додаткової інформації про використання контенту.

Історія файлу

Кликнути на датум/час, жебы видїти, як тогды вызерав файл.

Датум/часМініатураРозмір обєктаХосновательКоментарь
актуална17:31, 28 октобра 2012Мініатура верзії з 17:31, 28 октобра 20122643 × 2592 (1,99 МБ)Gabo2012User created page with UploadWizard

Далша сторінка ся одказує на тот файл:

Ґлобалне хоснованя файлу

Тот файл хоснують такы іншы вікі:

Указати ґлобалне схоснованя того файлу.

Метадата